TNT

Wirtualna firma w Euro Truck Simulator 2 Multiplayer

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie





REKRUTACJA [ON]

#1 2015-05-24 17:07:55

mati10255

User

Zarejestrowany: 2015-05-24
Posty: 1
Punktów :   

CV mati10255

Witam
Nick na Steam: mati1025
Nick na TS3 : mati10255
Imię : Mateusz
Wiek: 17lat
Staż na scenie ets2 : od 5 lat
Poziom w ETS2 : 13 ponieważ założony mam nowy profil wymiana komputera miałem już 40
Ciężarówki której używasz : DAF XF e6
Twoje zainteresowania : Mam bardzo dużo zainteresowań ale wypiszę te najlepsze : interesuję się motoryzacją,piłką nożną oczywiście szkołą. różnymi grami ets 2 cs go Margonem itd.
Kultura osobista : Dobra
Napisz coś o sobie: Nazywam się Mateusz mam 17 lat. Interesuje się ciężarówkami od najmłodszych lat. lubię grać w różne gry. Ogólnie bardzo dużo czasu spędzam grając w ETS2 jesteś uczciwy, punktualny, spokojny.Chodzę do technikum samochodowego.
Na jaki okres czasu zamierzasz pozostać w naszej firmie?: Jeśli tylko mnie przyjmiecie to nie ma mowy o odchodzeniu z waszej firmy zostanę tak długo jak będę mógł.
Ile czasu możesz poświęcić grze w ETS2?: Różnie bywa z tym czasem ale myślę że około 3 godz dziennie dam zagospodarować w grę.
Link do Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198135793919/
Myślę że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Ps. Mam ETS2 dlc 1.17.1 na steam bez skandynawii jeśli będzie potrzeba to skandynawię się dokupi w jak najszybszym czasie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasati.pun.pl www.wsnhid.pun.pl www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.nlp-perswazja.pun.pl www.kobietki.pun.pl